3. Aukcja - 26.11.2010

Zarząd Regionalnego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Częstochowie ma przyjemność zaprosić Państwa na trzecią aukcję dzieł sztuki. Dochód z aukcji przeznaczony zostanie na działalność Regionalnego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Częstochowie.

Aukcja odbędzie się w Konduktorowni przy ul. Piłsudskiego 34/36 w Częstochowie 26 listopada 2009. Rozpoczęcie o godzinie 19.00.

Podczas aukcji odbędzie się recital Janusza Yaniny Iwańskiego.

Aukcję poprowadzi Janusz Yanina Iwański.

Zarząd Zachęty dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania aukcji a w szczególności twórcom, którzy podarowali swoje prace.

Serdecznie zapraszamy, Zarząd Regionalnego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych.

Edward Dwurnik, Augustów, olej na płótnie, 2009, 46x55 cm

Tomasz Sętowski, Obraz niespodzianka, 2010

Jacek Łydżba, Rowerzystka, olej na płótnie, 2009, 38x40 cm

Michał Zaborowski, Lew, olej na płótnie, 2010, 40x50 cm

Mikołaj Kasprzyk, Anioły, olej na płótnie, 2010, 61x38 cm

Łukasz Huculak, Martwa natura, gwasz, 2007, 12x14 cm

Szymon Parafiniak, Jan Garbarek, digital print, 2008, 50x50 cm

Roman Lonty, Santiago de Cuba, pastela, 2010, 49x38 cm

Jacek Sztuka, Langwedocja II, olej na płótnie, 2010, 22,4x40 cm

Jacek Pałucha, Polityka, akryl na płótnie, 2010, 33x38 cm

Borys Michalik, Pejzaż, pastela, 2010, 35x45 cm

Adam Patrzyk, Miasto, olej na płótnie, 2009, 44x29 cm

Włodzimierz Karankiewicz, Gross Glockner III, akryl, 2010, 45x60 cm

Artur Przebindowski, Nottingham Forest, akryl na płótnie, 2009, 30x40 cm

Małgorzata Stępniak, Kawa, akryl na płótnie, 2005, 80x50 cm

Darek Pala, Akt męski, monotypia, 2005, 88x70 cm

Beata Murawska, Kwitnące maki, olej na płótnie, 2000, 40x40 cm

Tomasz Lubaszka, Anioł V, technika własna, 2010, 20x26 cm

Witek Zaręba, Litania, linoryt druk cyfrowy, 2006, 100x70 cm

Marian Panek, Akt, technika własna, 2004, 100x70 cm

Jarosław Kweclich, Jura, olej na płótnie, 2010, 60x60 cm

Adam Korszun, 14 dni bez pocałunku, olej na płótnie, 2010, 20x20 cm

Agnieszka Sandomierz, Akt, akryl na płótnie, 2006, 24x18 cm

Bartosz Frączek, Infantka i koniki, akryl na płótnie, 2010, 40x50 cm

Przemysław Kossakowski, Pojedynek, akryl na płótnie, 2010, 50x40 cm

Bogna Gniazdowska, Kot, olej na płótnie, 2010, 18x24 cm

Bogna Gniazdowska, Trzy tygrysy, olej na płótnie, 2010, 20x50 cm

Monstfur, FSO Warszawa, emalia na tekturze, 2010, 34x47 cm

Monstfur, Fiat 125p, emalia na blasze, 2010, 30x50 cm

Beata Bebel Karankiewicz, Zima, akryl, 2009, 50x60 cm

Piotr Staszczyk, Drzewa, olej na płótnie, 2010, 30x41 cm

Joanna Zjawiona, San Severia, akryl na płótnie, 2010, 50x60 cm

Anna Ujma, Impresja, akwarela, 2006, 28x18 cm